درباره ما

فروشگاه اینترنتی ان جی کی ۲۴ مرکز فروش قطعات و لوازم یدکی و شمع خودرو جهت عرضه هرچه بهتر و سریعتر به مشتریان می باشد که با بیش از ۳ سال سابقه در شبکه توزیع شمع های شرکت NGK در جنوب کشور فعالیت دارد. این فروشگاه با شرکتهای واردات شمع رابطه مستقیم دارد که این امر باعث داشتن بهترین قیمت برای شمع های اصلی و پرطرفدار NGK ژاپنی می شود.

فروشگاه پخش قطعات یدکی خودرو تحت مجوز الکترونیکی ۰۴۲۴۲۱۸۱۱۱ از سامانه اصناف و بازرگانان، عضو انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان، دارای نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت، معدن و تجارت و دارای نشان ملی ثبت از وزارت ارشاد و پایگاه های اینترنتی می باشد که در سالهای گذشته توانسته است رتبه مناسبی در بین توزیع کنندگان شمع های ان جی کی داشته باشد و اکنون امید است بتواند همواره با بهترین و جدیدترین روش ها به انجام خدمت به مشتریان بپردازد.
فروشگاه ۲۴ ساعته ngk مفتخراست، محصولات اصلی شرکت NGK و سایر قطعات اصلی خودرو را با بهترین قیمت، همراه با فاکتور رسمی و ضمانت معتبر بصورت اینترنتی و با همکاری شرکت به پرداخت ملت و شرکت پست جمهوری اسلامی ایران عرضه نماید.
deliveries from any icon 50 آدرس: کرمان – کشکوئیه – خیابان شهدا – نبش کوچه ۱۲ – فروشگاه پخش قطعات یدکی خودرو | phone-icon-hi 50 تلفن: ۵۸۳۴۹۷۸۷-۰۳۴