قوانین سایت


پیگیری سفارش:

خریدار با شماره سفارش ۴ رقمی که بعد از خرید کالا دریافت می کند می تواند مراحل: پردازش (فاکتور)، بسته بندی و ارسال کالا را از بخش پیگیری سفارش مشاهده نماید. پیگیری سفارش

رهگیری پستی:

یک روز کاری بعد از ثبت سفارش، کد رهگیری پستی مرسوله در پیگیری سفارش قابل مشاهده می باشد و ایمیل و پیامک اطلاع رسانی به خریدار ارسال می گردد.

که با مراجعه به وب سایت رهگیری پستی به آدرس: http://newtracking.post.ir  و وارد کردن شماره مرسوله، آخرین وضعیت مرسوله قابل مشاهده می باشد.

برگشت کالا:

تمام کالاهای این فروشگاه دارای ضمانت بوده و امکان برگشت کالا طبق شرایط ذکر شده وجود دارد که شرایط بازگشت را مطالعه نمایید.

لغو سفارش:

تا ۳ ساعت پس از ثبت و پرداخت سفارش خود، می‌توانید سفارش‌تان لغو کنید و مبلغ سفارش برای‌تان برگشت داده شود. برای لغو سفارش، در اولین فرصت با ما تماس بگیرید: ۵۸۳۴۹۷۸۷-۰۳۴

جبران خسارت:
ngk24 تمام تلاش خود را می‌کند که کالای مورد نظر شما صحیح و سالم به دست‌ تان برسد. اگر به هر دلیل محصولی که به دست‌ تان رسیده، مغایر با توضیحات سایت است یا احیاناً در طی مسیر صدمه‌ ی فیزیکی دیده، ngk24 موظف به جبران خسارت است. لطفاً مراتب را از طریق «ثبت شکایت» به اطلاع برسانید.

مجوز فعالیت: تمام محصولات عرضه‌شده در این فروشگاه، حسب مورد داری مجوزهای لازم از مراجع قانونی کشور هستند.

حفظ حریم شخصی: ما متعهد می‌شویم که تمام تلاش‌مان را در راستای حفظ حریم شخصی کاربران سایت‌مان انجام دهیم.


نگارش: ۱۳۹۵/۰۱/۰۶ – قوانین و مقررات: سامانه رسمی فروش اینترنتی شمع خودرو NGK