فروشگاه اینترنتی NGK

استپر موتور شرکت سانسبز سوئیس

درباره شرکت سانسبز

شرکت سوئیسی Sonceboz SA درسال 1849 تاسیس گردید.

این شرکت با بیش از 160 سال قدمت درحال حاضر بزرگترین کارخانه تولید کننده انواع استپر موتور در دنیا و تنها تولید کننده درقاره های آمریکا و اروپا می باشد.

در این مدت Sonceboz موفق گردیده تا برند خود رو به نمادی از دقت، اعتماد و پویایی در صنعت سیستم های محرک الکتریکی تبدیل سازد.

یکپارچگی این مجموعه در طراحی، تولید و توزیع استپر موتور برای انواع موارد استفاده را کیفیت منحصر کلیه به فرد محصولات Sonceboz این کمپانی را به یکی از خوشنام ترین تولید کنندگان قطعات یدکی خودرو مبدل ساخته است.

شرکت Sonceboz دارای استاندارد های ISO 9001، ISO 13485، ISO 14001، ISO/TS 16949 می باشد و هواره تلاش نموده که کالای خود را مطابق استاندارد های بین المللی و به روز در دنیا تولید نماید.

 

استپر موتور (موتور پله ای)

استپر موتور، موتوری الکتریکی القایی است که یک دور کامل چرخش موتور را به چند مرحله تقسیم می‌کند.

وضعیت دورانی موتور را می‌توان به دقت و بدون نیاز به مکانیزم فیدبک و تنها با استفاده از پالس‌های جریان الکتریکی، بسته به نوع کاربری کنترل کرد. قطعه مورد استفاده در صنعت خودرو که به “استپر موتور” معروف است، یک شیر برقی با عملکرد خطی – پله‌ای می‌باشد که بر روی دریچه گاز خودروهای انژکتوری نصب گردیده و وظیفه آن تنظیم نسبت سوخت به هوا با توجه به مقدار سوخت تزریقی به محفظه احتراق است.

تاثیر عملکرد صحیح این قطعه در میزان مصرف سوخت و کاهش آلودگی‌های محیطی کاملاً مشهود خواهد بود.


دیدگاهتان را بنویسید

محصولاتی که برای مقایسه انتخاب کردید