فروشگاه اینترنتی NGK

هولوگرام و اصالت کالا شمع NGK

هولوگرامبرچسب اصالت کالابرچسب اصالت کارتن
به منظور اطمینان فروشندگان، تعمیرگاه ها و مشتریان گرامی از  اورجینال بودن شمع های توزیعی این شرکت، وظیفه خود دانستیم که با نصب هولوگرام این اطمینان را بوجود آوریم. 
هولوگرام مورد استفاده این شرکت با طرح زیر و رنگ نقره ای در اندازه ۱۹ در ۲۹ میلی متر بر روی تمامی بسته های شمع ۱۰ عددی و ۴ عددی نصب شده است. 
علاوه بر هولوگرام بر روی تمام جعبه های ۴ عددی و ۱۰ عددی شمع، یک برچسب اصالت کالا نیز نصب شده است.
اندازه این برچسب ۴۰ در ۱۹ میلی متر می باشد و خریداران محترم می توانند با خراش دادن و برداشتن لایه رمزپوش، عدد رمز زیر آن را به شماره ۱۰۰۰۳۰۸۹ پیامک کرده و بلافاصله پیامکی مبنی بر اصالت و کد شمع خریداری شده دریافت دارند.
در فاصله های زمانی مشخص به کسانی که از طریق پیامک، کد رمز شمع را ارسال نموده اند بر اساس قرعه کشی جوایزی تقدیم خواهد شد.
در هر دو طرف کارتن های ۱۲۰ و ۲۰۰ عددی نیز برچسب اصالت کالا به منظور اطمینان از اصل بودن کالا جهت استعلام توزیع کنندگان محترم نصب شده است.
اندازه این برچسب ۶۰ در ۱۰۰ میلی متر می باشد و توزیع کنندگان و فروشندگان محترم می توانند با خراش دادن و برداشتن لایه رمزپوش، عدد رمز زیر آن را به شماره ۱۰۰۰۳۰۸۹ پیامک کرده و بلافاصله پیامکی مبنی بر اصالت و کد شمع های خریداری شده دریافت دارند.
در فاصله های زمانی مشخص و بر اساس قرعه کشی به کسانی که از طریق پیامک کد رمز شمع را ارسال نموده اند، جوایزی تقدیم خواهد شد.

محصولاتی که برای مقایسه انتخاب کردید