فروشگاه اینترنتی NGK

چرا واتر پمپ GMB استفاده کنیم؟

همه واتر پمپ ها یکسان نیستند و ما اینجا دلایلی داریم:

بلبرینگ فولادی با استحکام بالا

GMB برای بیش از 75 سال در بازار جهانی یاتاقان‌ها را برای صنایع OEM و پس از فروش تولید می‌کند. GMB تمام جنبه های تولید بلبرینگ را برای طراحی با کیفیت ترین بلبرینگ ها با فولاد مرغوب مناسب، ماشینکاری و پرداخت دقیق بلبرینگ و انتخاب گریس مناسب مطالعه کرده است. GMB از یاتاقان های غلتکی برای همه برنامه های کاربردی با بار بالا استفاده می کند.

مهر و موم مکانیکی فرموله شده اختصاصی

مهر و موم شفت مکانیکی GMB با الاستومرها و عوامل اختصاصی برای محافظت و قدرت آب بندی ساخته شده است. مهر و موم شفت GMB از سطوح آب بندی کربنی و سرامیکی برای مقاومت در برابر سایش برتر استفاده می کند.

محفظه پمپ آب دقیق

محفظه های پمپ آب GMB برای مطابقت دقیق با مواد اولیه OEM (چدن، آلومینیوم یا فولاد مهر شده) ساخته می شوند. هر محفظه با استفاده از فن‌آوری پیشرفته اندازه‌گیری می‌شود تا از نظر ابعادی تا دقت ۹۹ درصد با محدودیت‌های تحمل دقیق اندازه‌گیری شود.

پروانه با شکل گیری دقیق

پروانه های پمپ آب GMB برای مطابقت دقیق با مواد با مشخصات OEM (کامپوزیت فلزی یا پلیمری) به طور خاص بر اساس طراحی OEM ساخته می شوند. هر پروانه همچنین دقت اندازه گیری می شود تا از نظر ابعاد تا دقت 99٪ با محدودیت های تحمل دقیق اندازه گیری شود.


مدیریت محترم در تاریخ چهارشنبه ۱۴, تیر ۱۴۰۲

دسته : معرفی

دیدگاهتان را بنویسید

محصولاتی که برای مقایسه انتخاب کردید