فروشگاه اینترنتی NGK

هولوگرام و اصالت کالا شمع NGK

هولوگرامبرچسب اصالت کالابرچسب اصالت کارتن
به منظور اطمینان فروشندگان، تعمیرگاه ها و مشتریان گرامی از اورجینال بودن شمع های توزیعی توسط تنها نماینده رسمی ان جی کی در ایران (گروه بازرگانی حامی شرق نوین)، وظیفه خود می دانیم که اعلام کنیم از این پس شمع های NGK در این سایت که علامت دار شدن، آکبند با هولوگرام و برچسب است. 
هولوگرام مورد استفاده با طرح زیر و رنگ نقره ای در اندازه 19 در 29 میلی متر بر روی تمامی بسته های شمع 10 عددی و 4 عددی نصب شده است.
بجز هولوگرام، بر روی تمام جعبه های 4 عددی و 10 عددی شمع، یک برچسب اصالت کالا وجود دارد.
اندازه این برچسب 40 در 19 میلی متر می باشد و خریداران محترم می توانند با خراشیدن لایه رمزپوش، عدد رمز زیر آن را به شماره 10003089 پیامک کرده و پیامک مبنی بر اصالت و کد شمع خریداری شده دریافت خواهند کرد.
لیبل های تقلبی پیامک ندارند و این راه متمایز و دقیق برای تشخیص اصل بودن کالا است. ارقام برچسب بعلت امکان ردیابی در هیچ کدی یکسان نیست.
در هر دو طرف کارتن های 120 و 200 عددی نیز برچسب اصالت کالا به منظور اطمینان از اصل بودن کالا جهت استعلام توزیع کنندگان محترم وجود دارد.
اندازه این برچسب 60 در 100 میلی متر می باشد و توزیع کنندگان و فروشندگان محترم می توانند با خراش دادن و برداشتن لایه رمزپوش، عدد رمز زیر آن را به شماره 10003089 پیامک کرده و بلافاصله پیامکی مبنی بر اصالت و کد شمع های خریداری شده دریافت دارند.
در فاصله های زمانی مشخص و بر اساس قرعه کشی به کسانی که از طریق پیامک کد رمز شمع را ارسال نموده اند، از طرف نماینده جوایزی تقدیم خواهد شد.
با خیال راحت خرید کنید.

محصولاتی که برای مقایسه انتخاب کردید