فروشگاه اینترنتی NGK

سنسور اکسیژن ام تی تامسون MTE-THOMSON

تاریخچه MTE-THOMSON که با نام MTE آغاز می شود: Metalúrgica (متالوژی)، Termo (مقاوم در برابر حرارت)، Elétrica (الکتریکی) در سال 1957، همراه با ایجاد صنعت خودرو در برزیل تاسیس شد و شرکت MTE با فداکاری و شجاعت توانست جایگاه خود را به عنوان یکی از تامین کنندگان اصلی برزیل از قطعات خودرو به دست آورد.

در سال 1975، MTE از طریق سرمایه گذاری مشترک با تامسون شرکت بین المللی تولید ترموستات، معرفی شد. از آن زمان، MTE به عنوان یک متخصص در محصولات کنترل دمای موتور فعالیت نمود. 15 سال بعد، بعد از تبدیل شدن به شرکت MTE-THOMSON که تنها تولید کننده در امریکا لاتین بود، شروع به تحقیق در حوزه فن آوری از PTC و دما یابها NTC و لامبدا سنسور برای سرامیک خودرو نمود.

این شرکت که هم اکنون 60 سال سابقه در تولید را دارد توانسته است 200 میلیون از قطعات تولید شده خود را که به 3000 اقلام می رسد، به مشتریان خود در بیش از 100 کشور جهان به فروش برساند.

امروزه، MTE-THOMSON یکی از خطوط تولید کامل ترین کنترل دما و مدیریت موتور محسوب می شود.

سنسور اکسیژن

سنسور اکسیژن در لوله اگزوز قرار دارد و باید مخلوط آلاینده‌های حاصل از احتراق و نسوخته را تشخیص دهد. مکانیسم در اکثر سنسورها شامل یک واکنش شیمیایی است که به تولید یک ولتاژ نسبت اکسیژن موجود در یک گاز یا مایع را اندازه‌گیری می‌کند.


دیدگاهتان را بنویسید

محصولاتی که برای مقایسه انتخاب کردید